Настани и конференции

Монографија

MONOGRAFIJA

 

 

 

 

 

 

Флаер

Komora trifold web 18.07.2017 001

Брошура

Broshura Komora web 18.07.2017 001

Монографија Инженерски прстен

MonografijaInzPrsten

 

 

 

 

 

 

2. Во која форма сакате да го добивате списанието на Комората - ПРЕСИНГ?

Cert Logo DAS 9001 web

 

Втора конференција од областа на проектниот менаџмент

Домашни
Датум: Среда, 27 Ноември 2019

Локација: Сала за конференции во Комора ОАИ

ПМИ Македонија, локален огранок на Project Management Institute од USA ја организира втората по ред конференција од областа на проектниот менаџмент. Темата на годинешната конференција е "The Key to Project Success - Customer Happiness and How you Measure It"

На самата конференција излагање ќе имаат еминентни специјалисти од оваа област. Ова ќе биде одлична можност за учење на нови вештини и потврдени пракси од нивното досегашно искуство.

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.