Настани и конференции

РЕДОВНО ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА КОМОРАТА

Домашни
Датум: Сабота, 24 Февруари 2018 11:00 - 16:00

Локација: Сала за состаноци во Комора на ОАИ  |  Град: Скопје, Македонија

 

Телефон
+389 2 3222356
E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Адреса
Комора на овластени архитекти и овластени инженери
Скопје, Македонија

 

Мапа