Настани и конференции

Монографија

MONOGRAFIJA

 

 

 

 

 

 

Флаер

Komora trifold web 18.07.2017 001

Cert Logo DAS 9001 web

 

Брошура

Broshura Komora web 18.07.2017 001

2. Во која форма сакате да го добивате списанието на Комората - ПРЕСИНГ?

ПРЕСИНГ БР. 40

ПРЕСИНГ БР. 40

ПРЕСИНГ број 40 се издаде заедно со списанието ПОРТА3. Од наредниот број продолжуваме со стандардната самостојна издавачка политика.

Преземи го бројот

Промоција на книга „Како летаат авионите“ од Ѓ. Чачкиров

Домашни
Датум: Петок, 01 Јуни 2018 12:00 - 14:00

Локација: Сала за состаноци при Комора ОАИ

Промоција на книга „Како летаат авионите“  од Ѓ. Чачкиров познат македонски пилот, по повод 100 години од првото слетување на цивилен туристички авион на аеродром во Скопје, (на 28.05 1918 г), - во организација на одделение за сообраќај.

Промотор,  Проф.д-р Филип Иванов

 

ПРИСТАП СЛОБОДЕН (без регистрација)

 

Телефон
+389 2 3222356
E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.