Настани и конференции

Монографија

MONOGRAFIJA

 

 

 

 

 

 

Флаер

Komora trifold web 18.07.2017 001

Cert Logo DAS 9001 web

 

Брошура

Broshura Komora web 18.07.2017 001

2. Во која форма сакате да го добивате списанието на Комората - ПРЕСИНГ?

ПРЕСИНГ БР. 40

ПРЕСИНГ БР. 40

ПРЕСИНГ број 40 се издаде заедно со списанието ПОРТА3. Од наредниот број продолжуваме со стандардната самостојна издавачка политика.

Преземи го бројот

15 години - признание Инженерски прстен

Домашни
Датум: Среда, 05 Декември 2018 12:00

Локација: Македонска академија на науките и уметностите

На 5 декември 2018 година, со почеток во 12 часот, во големиот амфитеатар на МАНУ, ќе се одржи промоција на монографијата 15 години - признание Инженерски прстен.

Настанот е во организација на Инженерската институција на Македонија и Комората на овластени архитекти и овластени инженери на Македонија.

 

Телефон
+389 2 3222 356
E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.