×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Професионално одделение: 04 - ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

Pin It

ЧЛЕНОВИ ВО СОБРАНИЕТО НА КОМОРАТА ЗА
ПЕРИОДОТ 2021 – 2025

Име и презимеГрад
Владе Гроздановски - раководителБитола
1Александар ПетрушевскиСкопје
2Васко СтевоскиСкопје
3Миле БалаловскиБитола
4Дарко ТрајаноскиСкопје
5Драгица Устапетрова-АтанасоваСкопје
6Имер ЗенкуТетово
7Марјан ЦветаноскиБитола
8Миле ДабескиБитола
9Мицко ЧадиноскиСкопје
10Панче ГарповСтрумица
11Ратко СтанојковскиКуманово

КАЛЕНДАР НА НАСТАНИ

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Број на посетители

Денес277
Овој месец6311
Вкупно од 1.9.2017729910

Комората е членка на Европскиот совет на инженерски комори

Комората е членка на Светската федерација на инженерски организации

Cert Logo DAS UKAS 9001 web