×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Професионално одделение: 03 - МАШИНСТВО

Pin It

ЧЛЕНОВИ ВО СОБРАНИЕТО НА КОМОРАТА ЗА
ПЕРИОДОТ 2021 – 2025


 
Име и презимеРегион
Даме Димитровски - раководителСкопје
1Влатко ИвановСкопје
2Сашо ГеоргиевСкопје
3Димче ГаловскиСкопје
4Драган ЃорѓевиќСкопје
5Зоран МладеновскиКуманово и Тетово
6Катица Белческа-АризанкоскаБитола
7Љупчо ЧачовскиБитола
8Митко БубевскиСтрумица
9Соња Китанчева-ПетковскаСкопје

КАЛЕНДАР НА НАСТАНИ

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Број на посетители

Денес277
Овој месец6311
Вкупно од 1.9.2017729910

Комората е членка на Европскиот совет на инженерски комори

Комората е членка на Светската федерација на инженерски организации

Cert Logo DAS UKAS 9001 web