Континуирана професионална едукација

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Предавање: CFD анализи кај пумпи и турбини - предизвици и студија на случај

Едукација
Датум: 18 Апр 2022 11:00

Локација: On-line

Наслов на предавање: CFD анализи кај пумпи и турбини - предизвици и студија на случај

Предавач: проф. д-р Андреј Липеј, Универзитет во Ново место. 

Време на одржување: 18.04.2022 година, 11.00 до 12.00

Податоци за поврзување на вебинарот:

Линк: https://us02web.zoom.us/j/85065875309?pwd=VmpWeDJBSjcxWE5tdEZudFVKR2pZdz09
Лозинка: 123

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.