Настани и конференции

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Свечено одбележување на Ден на Комората 2021

Домашни
Датум: Петок, 17 Декември 2021 13:00 - 14:00

Локација: ZOOM платформа

Комората на овластени архитекти и овластени инженери годинава одбележува 14 години од своето постоење.
Свеченото одбележување ќе се одржи на 17 декември 2021 (петок), со почеток во 13 часот, по електронски пат, преку zoom платформата.
На средбата ќе бидат претставени добитниците на именувани награди од Комората за 2021 година.

Со особена чест и задолство Ве поканувам да присуствувате на прославата.

Ве молиме, доколку сакате да присуствувате на настанот, пратете порака со барање на емаил адресата Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.