×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Pin It

Членови и нивни заменици во Надзорниот одбор на Комората се:

1)     Ана Тромбева Гаврилоска, Претседател [Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. | 071/223-144]

2)     Александар Радевски, Потпретседател
3)     Миле Дабески, Член
4)     Соња Китанчева-Петковска, Член
5)     Жаклина Ангеловска, Заменик член
6)     Усаин Багашов, Заменик член