Настани и конференции

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

16. Меѓународен симпозиум за Управување со води и хидротехничко инженерство (WMHE 2019)

Домашни
Датум: Четврток, 05 Септември 2019 09:00 - Сабота, 07 Септември 2019 17:00

Локација: Хотел Александар Палас во Скопје

Ве информираме дека подготовките за 16. Меѓународен симпозиум за Управување со води и хидротехничко инженерство (WMHE 2019) кој ќе се одржи од 5 до 7 септември во Скопје се во најголем ек и сите планирани содржини ќе бидат реализирани.

Во делот за повеќе информации можете да ја преземете Втората информација со податоци за Повиканите предавачи и теми, генерална програма и други содржини. Сакаме да напоменеме дека сеуште постои можност да се пријават учесници на Симпозиумот од Вашата организација со трудови, но и без нив.

Повеќе информации може да добиете ако ја посетите следната фејсбук или интернет страната:

https://www.facebook.com/wmhe2019/

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.