Настани и конференции

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Свечено одбележување 13 години од постоење на Комората на овластени архитекти и овластени инженери

Домашни
Датум: Петок, 18 Декември 2020 13:00

Локација: ZOOM платформа

Комората на овластени архитекти и овластени инженери оваа година одбележува 13 години од своето постоење.

Со особена чест и задоволство Ве покануваме да присуствувате на Свеченото одбележување кое ќе се одржи на 18 декември (петок) 2020 година во 13 часот, електронски преку ZOOM платформата.

Ве молиме да го потврдите Вашето присуство на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., дополнително ќе бидат доставени податоци за поврзување на ZOOM платформата.

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.