Настани и конференции

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Курс за е-учење за инженерство за безбедност на патиштата

Меѓународни
Датум: Среда, 17 Ноември 2021 10:00 - 12:00

Локација: ZOOM

Во организација на ЕБОР се одржува онлајн презентација на српската верзија на ЕБОР „Курс за е-учење за инженерство за безбедност на патиштата“.

Преземи покана: српски јазиканглиски јазик

Состанокот ќе се одржи преку Zoom на 17 ноември од 10.00 до 12.00 часот (време во Белград) на англиски јазик со српски симултан превод.

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.