Настани и конференции

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Промоција на книга „Лексикон на странски сликари во Македонија во периодот 1850-1950 година“

Домашни
Датум: Среда, 19 Јуни 2024 18:00

Локација: Сала на Комора ОАИ

Почитувани членови на Комората,

Ве покануваме да присуствувате на промоција на книга „Лексикон на странски сликари во Македонија во периодот 1850-1950 година“ и изложба на слики дел од приватната колекција на Влатко Милошевски, која ќе се одржи во среда на 19 јуни 2024 година, во просториите на Комората, со почеток во 18 часот.

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.