Настани и конференции

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

Трибина: РАЗВОЈ КАКО УСЛОВ ЗА ОПСТАНОК НА МАКЕДОНСКОТО ГРАДЕЖНИШТВО

Домашни
Датум: Среда, 10 Јули 2024 10:00

Локација: Амфитеатарот на Градежен факултет Скопје

Почитувани,

Оваа година Градежен факултет, УКИМ во Скопје одбележува 75 години од своето основање. 
По повод овој значаен јубилеј, Факултетот организира низа активности, меѓу кои и формирање на КЛУБ НА ПРИЈАТЕЛИ НА ГРАДЕЖНИОТ ФАКУЛТЕТ

Основањето на клубот ќе се реализира во рамки на трибина: РАЗВОЈ КАКО УСЛОВ ЗА ОПСТАНОК НА МАКЕДОНСКОТО ГРАДЕЖНИШТВО која ќе се одржи во среда, на 10.7.2024 година со почеток во 10:00 часот во амфитеатарот на Градежен факултет Скопје.

Во прилог е агенда и покана за учество на трибината.

Потврдете го Вашето присуство на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Со почит,

Декан,
Горан Марковски

 

E-пошта
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.