Доделување на признание Инженерски прстен 2021 година

Доделување на признание Инженерски прстен 2021 година

На 28 јуни 2021 година, на платото пред претседателската „Вила Водно“ во Скопје се одржа свечена церемонија за доделување на…

Повеќе...
Нов претседател на Комората

Нов претседател на Комората

По спроведените избори во Комората на овластени архитекти и овластени инженери, М-р Кристинка Радевски, дипл.арх.инж. е новиот Претседател.    …

Повеќе...
Меморандум за соработка меѓу УКИМ и Комора на овластени архитекти и овластени инженери

Меморандум за соработка меѓу УКИМ и Комора на овластени архитекти и овластени инженери

По повод 13 години од постоење на Комората на овластени архитекти, денеска претседателот на Комората, Миле Димитровски заедно со ректорот…

Повеќе...

Монографија

MONOGRAFIJA

 

 

 

 

 

 

Флаер

Komora trifold web 18.07.2017 001

Брошура

Broshura Komora web 18.07.2017 001

Монографија Инженерски прстен

MonografijaInzPrsten

 

 

 

 

 

 

2. Во која форма сакате да го добивате списанието на Комората - ПРЕСИНГ?

Cert Logo DAS 9001 web

 

×

Порака

Заштита на лични податоци и користење колачиња

Оваа веб страница користи колачиња. Со користење на нашата веб страница, вие се согласувате дека можеме да ги поставиме овие типови колачиња на вашиот уред.

Погледни детали

Не се согласивте колачиња да бидат запишани на вашиот уред. Оваа одлука може да се смени.

banner odluka1

КАЛЕНДАР НА НАСТАНИ

Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Број на посетители

Денес7
Овој месец7838
Вкупно од 1.9.2017580247

Комората е членка на Европскиот совет на инженерски комори

Комората е членка на Светската федерација на инженерски организации

Cert Logo DAS UKAS 9001 web